Wyszukiwarka

Polecamy

  • Klub Alumni

Newsletter

Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco z informacjami naszego stowarzyszenia zamów informację na swoją skrzynkę kontaktową.

Escobb

Walne Zgromadzenie odbyło się w Wiśle

6 lipca 2017 Walne Zgromadzenie odbyło się w Wiśle

24 czerwca 2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia w domu wypoczynkowym „Księżówka” w Wiśle.

Przybyli członkowie podkreślili fakt, że Walne Zgromadzenie odbywa się tydzień po centralnych uroczystościach kościelnych związanych z jubileuszem Reformacji i wielu członków Stowarzyszenia ze względów zawodowych nie było w stanie przyjechać powtórnie z odległych miast.

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Przedsiębiorców Ewangelickich na następną kadencję powołało Zarząd w składzie: Edgar Barcikowski – prezes, Roman Pilch – wiceprezes, Tadeusz Bujok – skarbnik.

W wyniku dyskusji programowej prezes zaproponował w celu dalszej mobilizacji środowiska przedsiębiorców w  diecezji cieszyńskiej zorganizowanie cyklicznych spotkań w parafiach  przez członków wchodzących w skład Zarządu Stowarzyszenia.

Zaproponowano zorganizowanie spotkań w miesiącach wrzesień-listopad po uzgodnieniu  terminów z księżmi w parafiach w Cieszynie, Bielsku Białej i Wiśle.

Jednocześnie Zgromadzenie zobowiązało Marka Heinricha do utworzenia na stronie firmowej  SPE zakładki będącej bazą danych dla młodzieży poszukującej pracy.

Poinformowano członków, że tegoroczny Jahrestagung e.V odbedzie się w dniach 06.10-08.10.2017  w miejscowości Merseburg (Saksonia Anhalt).

wstecz